Profesní služby a práce

Služby autodílny

Autodílny naší školy nabízí služby za ceny, které Vám nikdo jiný nenabídne!
Zastavte se u nás, určitě se domluvíme!

Vážení zákazníci, rodiče a žáci. V naší autodílně Vám nabízíme drobné opravy Vašich vozů. Na veškeré práce je účtována jednotná cena 300 Kč za hodinu, kromě montáže pneumatik, které provádíme za pevné ceny.

Nabízíme vám

• změření účinnosti brzd Vašeho vozidla na nájezdové zkušebně
  • měření emisí zážehových motorů
  • výměny olejů, filtrů a provozních kapalin
  • servisní činnost včetně přípravy a zajištění technické prohlídky
  • opravy podvozků (čepy, ramena, klouby, výfukové systémy)
  • autoklempířské práce včetně rovnání na rovnací stolici
  • autoelektrikářské práce (montáž autorádií, centrálního zamykání, alarmů)
  • seřízení světel, které provádíme na regloskopu MOTEX
  • přemontování pneumatik provádíme za pevné ceny
 Popis činnosti  4 kusy  3 kusy  2 kusy  1 kus
 Demontáž a montáž z vozidla, přemontování pneumatik, vyvážení  300 Kč  230 Kč  160 Kč  80 Kč
 Přemontování pneumatik bez demontáže z vozidla, vyvážení  250 Kč  190 Kč  130 Kč  70 Kč
 Demontáž a montáž z vozidla, vyvážení  200 Kč  150 Kč  100 Kč  50 Kč

Příplatek za závaží podle počtu kusů. Pneumatiky nezajišťujeme, montujeme pouze Vámi dodané!

Veškeré práce provádíme po předchozí domluvě v pracovní době od 8:00 do 14:00 ve dnech pondělí až pátek.
Bližší informace a kontakt:
Petr Pollak, vedoucí učitel autooborů, tel.: 777 360 112, 475 227 333, e-mail: pollak@stsul.cz

Elektroinstalační práce

Vážení zákazníci, rodiče a žáci. Nabízíme Vám provedení elektroinstalačních prací. Cena elektroinstalací se stanovuje podle objemu a náročnosti požadované práce. Zajistíme také potřebný elektroinstalační materiál na celou zakázku nebo provedeme práci s materiálem, který si zajistí zákazník.

Provedené elektroinstalační práce budou předány s revizní zprávou!

Orientační ceník revizních prací

Popis činnosti  Cena
 Rozvaděč s více jističi  70 Kč za 1 obvod
 Přípojka  300 Kč
 Přípojka při výměně jističe a předrátování  1000 - 1300 Kč
 Byt, podle velikosti  800 - 1800 Kč
 Rodinný dům, podle velikosti  1000 - 3000 Kč
 Hromosvod, 1 svod  200 - 400 Kč

Veškeré práce provádíme po předchozí domluvě v pracovní době od 7:00 do 14:00 ve dnech pondělí až pátek.
Bližší informace a kontakt:
Ing. Karel Filas, zástupce ředitele pro odborný výcvik, tel.: 777 360 104, 477 756 144, e-mail: filas@stsul.cz

Služby kovodílny

Kovodílny naší školy nabízí služby za ceny, které Vám nikdo jiný nenabídne!
Kvalita, serióznost, dodržení termínů a celková spokojenost zákazníka!
Zastavte se u nás, určitě se domluvíme!

Vážení zákazníci, rodiče a žáci. V našich kovodílnách Vám nabízíme drobné zakázky z oboru kovoobrábění. Na veškeré práce je účtována jednotná cena 200 Kč za hodinu. Materiál zajistíme nebo zpracujeme Vámi dodaný.

Nabízíme vám
  • soustružnické práce
  • zámečnické práce
  • kovoobráběcí práce
  • frézařské práce
  • přesné práce na CNC strojích (soustruh, frézka)
  • drobné zámečnické práce
  • svářečské práce a svářecí kurzy, bližší informace najdete v naší svářečské škole
Bližší informace a kontakt:
Josef Šindelář, vedoucí učitel kovooborů, tel.: 777 360 114, 477 756 119, e-mail: sindelar@stsul.cz

Truhlářské, tesařské, zednické, malířské, lakýrnické a instalatérské práce

• truhlářské práce - jednoduchý nábytek, stavebně truhlářské výrobky (okna, dveře)
  • tesařské práce - altány, prrgoly, ploty, vrata apod.
  • malířské a lakýrnické práce - výmalby interiéru, lakýrnické práce
  • zednické práce - jednoduché stavební konstrukce
  • instalatérské práce - vodoinstalace, vytápění, kanalizace

Práce provádíme na základě zhodnocení náročnosti a následném sjednání zakázky formou objednávky nebo

smlouvy. Bližší informace v pracovní dny od 7:00 do 14:00 hodin.

Kontakt:

Ing. Patrick Gurský, zástupce ředitele pro odborný výcvik, tel.: 477 753 110, mobil: 777 360 105, e-mail: gursky@stsul.cz

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.