Kotva


    Rozvrh hodin
    Suplování S
    Suplování T

    Office 365

    Svářečská škola
    Stravování

Odkazy
SPŠ stavební a SOŠ stavební a technická, Ústí nad Labem
Mapa webu
A
A
A

Zapomenuté heslo

Jak obnovit zapomenuté heslo a login do Bakalářů?

Od zpřísnění politiky hesel a v souvislosti s GDPR jsou hesla jsou šifrována tak, aby bylo znemožněno jejich dodatečné zjištění dekódováním. Tzn., že zapomenuté heslo nelze zjistit.

Nejprve se obraťe na svého třídního učitele. Pokud vám přístupové údaje není schopen sdělit, použijte následující postup. Tento postup platí také pro rodiče.

Na webu školy v menu Bakaláři\Přihlášení klikněte podle obrázku 1 na text Zapomenuté heslo. Zadejte svůj platný školní email do kolonky podle obrázku 2 a klikněte na zelené tlačítko Pokračovat.

   Obr 1                                                           Obr 2

   

Na zadaný školní email vám bude poslán postup pro obnovu hesla.

Email musí být platný, uvedený na kartě žáka!

Podrobný postup je uvedený ZDE.

Pokud se obnova hesla nedaří, kontaktujte správce systému Bakaláři.

Ing. Karel Filas, email: filas@stsul.cz

Písemné zkoušky společné části maturitní zkoušky se uskuteční v období od 1. září (od 12:00) do 4. září 2020. Spádová škola bude upřesněna. Více v celém článku.
Září 2020. Opravné závěrečné zkoušky proběhnou podle dispozic na obou střediscích školy. Kalendáře najdete v celém článku.
Kolegyně a kolegové, milí žáci. Školní rok 2019-2020 byl opravdu, mírně řečeno, zajímavý. Přes všechny nastalé těžkosti, problémy a překážky jsme se ale dokázali přenést a to doslova se ctí. V krizových