Kotva


    Rozvrh hodin
    Suplování S
    Suplování T

    Office 365

    Svářečská škola
    Stravování

Odkazy
SPŠ stavební a SOŠ stavební a technická, Ústí nad Labem
Mapa webu
A
A
A

Zapomenuté heslo

Jak obnovit zapomenuté heslo a login do Bakalářů?

Od zpřísnění politiky hesel a v souvislosti s GDPR jsou hesla jsou šifrována tak, aby bylo znemožněno jejich dodatečné zjištění dekódováním. Tzn., že zapomenuté heslo nelze zjistit.

Nejprve se obraťe na svého třídního učitele. Pokud vám přístupové údaje není schopen sdělit, použijte následující postup. Tento postup platí také pro rodiče.

Na webu školy v menu Bakaláři\Přihlášení klikněte podle obrázku 1 na text Zapomenuté heslo. Zadejte svůj platný školní email do kolonky podle obrázku 2 a klikněte na zelené tlačítko Pokračovat.

   Obr 1                                                           Obr 2

   

Na zadaný školní email vám bude poslán postup pro obnovu hesla.

Email musí být platný, uvedený na kartě žáka!

Podrobný postup je uvedený ZDE.

Pokud se obnova hesla nedaří, kontaktujte správce systému Bakaláři.

Ing. Karel Filas, email: filas@stsul.cz

Dne 24. listopadu navštívila naši školu předsedkyně Výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost zastupitelstva Ústeckého kraje, Mgr. Zdenka Vachková. Během schůzky zazněly
Podle nařízení MŠMT a v souladu s plánem Protiepidemického systému ČR se ve středu 25. listopadu do škol vrátí závěrečné ročníky středních škol, obnoví se v nich také praktická výuka ve skupinách do 20 žáků. Podrobnosti v celém článku.
Vzhledem k epidemiologické situaci v tomto období zatím nerealizujeme dny otevřených dveří. Pokud to situace dovolí, plánujeme dny otevřených dveří na leden 2021. Bližší informace najdete v celém článku.
Školy pokračují v distanční formě výuky jak v teoretické výuce, tak i v odborném výcviku. Do lavic se žáci vrátí po odvolání stávajících opatření vládou ČR.