Kotva


    Rozvrh hodin
    Suplování S
    Suplování T

    Office 365

    Svářečská škola
    Stravování

Odkazy
SPŠ stavební a SOŠ stavební a technická, Ústí nad Labem
Mapa webu
A
A
A

Zapomenuté heslo

Jak obnovit zapomenuté heslo a login do Bakalářů?

Od zpřísnění politiky hesel a v souvislosti s GDPR jsou hesla jsou šifrována tak, aby bylo znemožněno jejich dodatečné zjištění dekódováním. Tzn., že zapomenuté heslo nelze zjistit.

Nejprve se obraťe na svého třídního učitele. Pokud vám přístupové údaje není schopen sdělit, použijte následující postup. Tento postup platí také pro rodiče.

Na webu školy v menu Bakaláři\Přihlášení klikněte podle obrázku 1 na text Zapomenuté heslo. Zadejte svůj platný školní email do kolonky podle obrázku 2 a klikněte na zelené tlačítko Pokračovat.

   Obr 1                                                           Obr 2

   

Na zadaný školní email vám bude poslán postup pro obnovu hesla.

Email musí být platný, uvedený na kartě žáka!

Podrobný postup je uvedený ZDE.

Pokud se obnova hesla nedaří, kontaktujte správce systému Bakaláři.

Ing. Karel Filas, email: filas@stsul.cz

Od 1., resp. 8. června se mohou žáci nekončících ročníků vrátit do školy. Docházka do školy je dobrovolná, výuka bude organizována formou konzultací.
Pro aktuální školní rok otevřete celý článek
Vláda ČR svým usnesením č. 491 ze dne 30. dubna 2020 rozhodla o tom, že od 11. května 2020 je možná osobní přítomnost žáků a studentů závěrečných ročníků středních škol, konzervatoří a vyšších odborných škol, a to zejména za účelem přípravy na maturitní a závěrečné zkoušky a absolutoria.
MŠMT vydalo 27. dubna 2020 Vyhlášku č. 211/2020 Sb., o hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve druhém pololetí školního roku 2019/2020, ve které stanoví podle