Kotva


    Rozvrh hodin
    Suplování S
    Suplování T

    Office 365

    Svářečská škola
    Stravování

Odkazy
SPŠ stavební a SOŠ stavební a technická, Ústí nad Labem
Mapa webu
A
A
A

Zapomenuté heslo

Jak obnovit zapomenuté heslo a login do Bakalářů?

Od zpřísnění politiky hesel a v souvislosti s GDPR jsou hesla jsou šifrována tak, aby bylo znemožněno jejich dodatečné zjištění dekódováním. Tzn., že zapomenuté heslo nelze zjistit.

Nejprve se obraťe na svého třídního učitele. Pokud vám přístupové údaje není schopen sdělit, použijte následující postup. Tento postup platí také pro rodiče.

Na webu školy v menu Bakaláři\Přihlášení klikněte podle obrázku 1 na text Zapomenuté heslo. Zadejte svůj platný školní email do kolonky podle obrázku 2 a klikněte na zelené tlačítko Pokračovat.

   Obr 1                                                           Obr 2

   

Na zadaný školní email vám bude poslán postup pro obnovu hesla.

Email musí být platný, uvedený na kartě žáka!

Podrobný postup je uvedený ZDE.

Pokud se obnova hesla nedaří, kontaktujte správce systému Bakaláři.

Ing. Karel Filas, email: filas@stsul.cz

Výuka ve škole pokračuje v nezměněném formátu podle platného rozvrhu. Případnou změnu stanovuje pouze ředitel školy na základě nařízení Ministerstva školství, Ministerstva zdravotnictví nebo
Od pátku jsou rozšířena protiepidemická opatření ve školách a stravovacích zařízeních. S účinností od pátku 18. září se v celé ČR rozšiřuje povinnost
Kvůli stále se zhoršující epidemiologické situaci v Česku rozhodl Centrální řídící tým Chytré karantény o návratu povinného nošení roušek uvnitř všech budov.
Ústní část podzimního termínu maturitní zkoušky začíná 14. 9. 2020 v 9:45 hodin.