Kotva


    Rozvrh hodin
    Suplování S
    Suplování T

    Office 365

    Svářečská škola
    Stravování

Odkazy
SPŠ stavební a SOŠ stavební a technická, Ústí nad Labem
Mapa webu
A
A
A

Výuka na školách se ruší. Jak zmírnit dopady tohoto opatření?

Vloženo: 10.3.2020 |
Zrušení výuky na školách klade vysoké nároky na žáky a jejich učitele. Snahou škol je, aby dopady tohoto opatření na výuku byly, pokud možno, minimalizovány.

Žákům naší školy je průběžně zadávána domácí práce. Jejich povinností je pravidelně sledovat zadané domácí úkoly v elektronickém systému Bakaláři.

Informace průběžně aktualizované podle potřeby jsou zveřejňovány na webové stránce školy v přehledu aktualit.

Podle doby trvání opatření budou také aktualizovány zkoušky v náhradním termínu.


 

Stát kvůli šíření koronaviru zakázal kulturní, sportovní a společenské akce s účastí nad 100 osob, zavírají se školy. Žáci základních, středních a vyšších odborných škol, učilišť a studenti vysokých škol mají od středy 11. března až do odvolání mimořádné volno. O uzavření všech školských zařízení, veřejných i soukromých, s výjimkou mateřských škol rozhodl na základě doporučení širšího předsednictva Bezpečnostní rady státu ministr zdravotnictví Adam Vojtěch.

Na webových stránkách Ministerstva zdravotnictví naleznete kompletní znění Mimořádné opatření ke školní docházce.

Další informace najdete také na webu vlády České republiky.

 

PhDr. Mgr. Vítězslav Štefl, Ph.D., ředitel školy.

Ve dnech 15. – 16. února letošního roku se konalo v Ostravě halové mistrovství juniorů v atletice.
Zrušení výuky na školách klade vysoké nároky na žáky a jejich učitele. Snahou škol je, aby dopady tohoto opatření na výuku byly, pokud možno, minimalizovány.
Prodloužení vánoční a novoroční atmosféry poskytla již tradiční školní sportovní akce, která pod „klasickým“ názvem Zimní sportovní kurz, přenesla více než třicetičlenný team našich
V rámci dlouholeté spolupráce s firmou Metrostav a.s. jsme v úterý 3. března měli možnost prohlídky stavby kampusu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně.