Kotva


    Rozvrh hodin
    Suplování S
    Suplování T

    Office 365

    Svářečská škola
    Stravování

Odkazy
SPŠ stavební a SOŠ stavební a technická, Ústí nad Labem
Mapa webu
A
A
A

Výuka na školách se ruší. Jak zmírnit dopady tohoto opatření?

Vloženo: 13.4.2020 |
Zrušení výuky na školách klade vysoké nároky na žáky a jejich učitele. Snahou škol je, aby dopady tohoto opatření na výuku byly, pokud možno, minimalizovány.

Žákům naší školy je průběžně zadávána domácí práce. Jejich povinností je pravidelně sledovat zadané domácí úkoly v elektronickém systému Bakaláři.

 


 

Opatření vzhledem k současné krizové situaci

 

1) Přijímací řízení

  • pro tříleté učební obory H (Instalatér, Elektrikář, Truhlář, Tesař, Automechanik, Autoelektrikář, Autoklempíř, Strojní mechanik, Zedník, Obráběč kovů) vše probíhá standardně včetně zveřejnění výsledků přijímacího řízení 22. dubna na webu školy (rodiče uchazečů byli dopisem informováni)
  • pro tříleté učební obory E (Malíř, natěrač, Zedník, Truhlářská výroba) vše probíhá standardně včetně zveřejnění výsledků přijímacího řízení 22. dubna na webu školy (rodiče uchazečů byli dopisem informováni)
  • pro maturitní obory M a L (Pozemní stavitelství, Mechanik seřizovač) se čeká na rozhodnutí vlády ČR (forma přijímacích zkoušek a termín)

 

2) Maturitní zkoušky - čeká se na rozhodnutí vlády ČR

 

3) Závěrečné zkoušky - čeká se na rozhodnutí vlády ČR


Ministerstvo zdravotnictví spustilo speciální web ke koronaviru

 

Další informace najdete také na webu vlády České republiky.

 

PhDr. Mgr. Vítězslav Štefl, Ph.D., ředitel školy.

Kolegyně a kolegové, milí žáci. Tento školní rok byl opravdu, mírně řečeno, zajímavý. Přes všechny nastalé těžkosti, problémy a překážky jsme se ale dokázali přenést a to doslova se ctí. V krizových
Výsledky přijímacích zkoušek ze dne 8. června 2020. Rozklikni celý článek.
Od 1., resp. 8. června se mohou žáci nekončících ročníků vrátit do školy. Docházka do školy je dobrovolná, výuka bude organizována formou konzultací.
Pro aktuální školní rok otevřete celý článek