Kotva


    Rozvrh hodin
    Suplování S
    Suplování T

    Svářečská škola
    Stravování

Odkazy
SPŠ stavební a SOŠ stavební a technická, Ústí nad Labem
Mapa webu
A
A
A

ŘEZBÁŘSKÝ KROUŽEK


1 Název projektu:
Volnočasové aktivity – řezbářský kroužek

2 Cíl, účel projektu/akce:
V rámci obecně podporovaných aktivit žáků středního školství s akcentem na preferované obory vzdělávání a všeobecný přehled absolventů vzhledem k volnočasovým aktivitám a v neposlední řadě i na základě všeobecné znalosti problematiky je potřeba u naší mládeže zlepšit vstup do problematiky daného oboru. Vzhledem k zaměření naší školy a na základě celé řady kritérií, daných obecně společenskými výzkumy přes studie MŠMT a odborných výzkumných center je třeba zkvalitnit vztah cílové skupiny k vybraným oborům vzdělávání.
Řezbářský kroužek na naší škole funguje.

Řezbářský kroužek v letošním školním roce pokračuje ve své činnosti v Ústí nad Labem – Krásném Březně, Čelakovského 5. Těší nás, že je o něj velký zájem ze strany žáků a to i z prvních ročníků dřevooborů.

Je skvělé, že zájem o práci v našem kroužku má i široká veřejnost. Další výbornou zprávou je to, že jsme po nějaké době zprovoznili také soustruh na dřevo.

Ve čtvrtek 8. 2. 2018 proběhlo v učebně ICT2 již tradičně školní kolo soutěže v „Grafických programech 2018“. V tomto roce se do boje o postup na „republiku“ přihlásilo celkem 7 studentů z maturitních ročníků pozemního stavitelství.
Dne 31. 1. 2018 proběhla v naší škole odborná přednáška v rámci dalšího profesního vzdělávání pedagogických pracovníků na téma
Ve dnech 8. a 9. února, v rámci projektu na podporu technického vzdělávání na základních školách, si mohli chlapci ze třech devátých tříd vyzkoušet
V prosinci loňského roku a následně v lednu letošního roku přišli do naší školy žáci ze Základní školy Stříbrnická, aby si na vlastní kůži vyzkoušeli některé řemeslné učební obory.